פירוט הפעילות בסטודיו

מתי לאחרונה הקשבת לגוף שלך?

אם החלטת שזה הזמן להקשיב קצת יותר לגוף שלך ולפעול למענו – הגעת למקום הנכון!
העיקרון המנחה אותנו בסטודיו הוא מקצועיות המלווה ביחס אישי כך שהלקוח וצרכיו תמיד במרכז.

שיעורי הכרות – כל מתעמל המגיע לסטודיו נהנה משני שיעורי פילאטיס אישיים עם סיגל, ניר (בעלי הסטודיו) או עם אחד ממדריכי הסטודיו המנוסים שלנו המוסמכים לכך.
במהלך שיעורים אלה המתעמל מכיר ומתנסה בעקרונות הפילאטיס ובמכשירים הקיימים בסטודיו. בנוסף, הוא מקבל אבחון יציבה והכוון מקצועי להמשך הפעילות.

שיעורי פילאטיס קבוצתיים – לאחר שיעורי ההכרות והאבחון המקצועי ניתן להצטרף אל שיעורי הקבוצה. כאשר המתעמל מגיע ממקום בטוח יותר אל השיעור והמדריך מכווין ומנחה את המתעמל לפי הצרכים האישיים שלו ועם דגשי עבודה הנכונים למצבו.
היכולת שלנו לעשות זאת טמונה בשני גורמים: עבודה בקבוצות קטנות של עד 6 משתתפים וצוות ההדרכה המקצועי ביותר בתחום המלווה אותנו שנים רבות.
שיעורי הפילאטיס אורכים שעה ומשלבים פעילות על מזרן ועל המכשירים.

שיעורי פילאטיס שיקומי – ניתן לקיים שיעורי פילאטיס פרטיים לטיפול ושיקום במגוון מוגבלויות פיזיות רחב והגבלות בריאותיות כגון:

  • בבעיות גב יציבה ותנועה כגון עקמת, כפפת(קיפוזה) ועוד, פריצות דיסק (לפני/אחרי ניתוח).
  • פוסט ארוע מוחי, פוסט פוליו ומחלות ניווניות אחרות
  • מחלות כרוניות כגון תרשת נפוצה, פיברומלאגיה ועוד.
  • שיקום רצפת אגן, טיפול ושיקום אחרי תאונות דרכים.

שיעורי CoreAlign (קורוליין) – מכשיר חדש המשלב אימון פילאטיס ופעילות אירובית בעמידה, חיזוק ועיצוב הגוף, שריפת קלוריות, שיפור היציבה, הארכה והגמשה של השרירים. מכשיר הקוראליין מתאים לכל אחד ואחת, בכל גיל ובכל רמת כושר גופני, לספורטאים שבינינו ולכאלה שמעולם לא עסקו בפעילות גופנית. האימון נערך בקבוצות קטנות, בהן כל מתאמן מקבל את תשומת הלב האישית ועובד לפי רמת הכושר המתאימה לו, גם כשכל הקבוצה עובדת על אותו התרגיל בדיוק. לקריאה נוספת על הקורוליין לחצ/י כאן.

מרפאה אלטרנטיבית – בעקבות הרצון למצוא את נקודת האיזון שלנו וכצורך משלים לפעילות הפילאטיס אנו ממליצים על מגוון טיפולי רפואה אלטרנטיבית המתקיימים במרפאת המומחים שלנו, להכרות עם המרפאה לחצ/י כאן.

קורסים והכשרת מדריכי פילאטיס – נקודת איזון מעניקה את ההכשרה המתאימה לכל שלב בקריירת הפילאטיס שלך. החל באימון האיכותי והמקצועי למדריכים ועד השתתפות בכנסים וסדנאות בישראל ורחבי העולם, אנו מחויבים לתמוך בצמיחתך האישית, והמקצועית. בין אם תרצי להיות מדריכת מזרן מוכשרת, מדריכת רפורמר מעוררת השפעה או מתאמנת פילאטיס מקצועית ומיומנת, נקודת איזון מחברת אותך לאפשרויות בתוך מערך לימודי הגדול בעולם, בתחום.

קורס מדריכי פילאטיס | קורס פילאטיס מכשירים | קורס פילאטיס מזרן

 

שעות פעילות 2020